Sesja zdjęciowa


Sesja zdjęciowa może być pięknym przeżyciem,  zdjęcia z sesji będą wyglądały dobrze  kiedy podczas sesji będziesz się czuła komfortowo oraz pewnie. Makijaż, fryzura, światło i stylizacja to tylko dodatki. Najważniejasza jesteś TY. Staram się do zdjęć podchodzić poważnie jednocześnie stwarzając luźną atmosferę. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Sesja zdjeciowa może być świetnym prezentem.
Jeżeli po przeczytaniu tekstu poniżej chcesz o coś jeszce zapytać to nie wahaj się, chętnie pomogę.

Nie jestem modelką, nie umiem pozować, czy dobrze wyjdę na zdjęciach?

Nie trzeba być modelką by pięknie wyjść na zdjęciach. Na żadnym ze zdjęć które możesz zobaczyć w moich galeriach nie ma zawodowych modelek. Każda kobieta może mieć świetne zdjęcia, wystarczy odpowiednio się przygotować i dobrze bawić podczas zdjęć.


Co z prywatnością i zakresem zdjęć?

Prywatność i dyskrecja to sprawy do których podchodzę bardzo poważnie. Zdjęcia z sesji nie są nigdzie publikowane, są wyłacznie dla Ciebie. I te wydrukowane i pliki cyfrowe. Na spotkaniu przed sesją ustalamy zakres sesji i stylizację w jakiej mają się odbyć zdjęcia. Robimy wyłącznie zdjęcia przy których czujesz sie komfortowo.


Co z makijażem i fryzurą?

Polecam skorzystać z pomocy doświadczonej wizażystki i fryzjera. Jeżeli wolisz przygować się do sesji we własnym zakresie to też jest taka opcja. Ważne żeby trzymać się kilku prostych zasad i mieć świadomość dokonanych wyborów.


Ile zdjęć dostanę? Jaki jest koszt sesji?

Zacznę od tego, że dostaniesz wydrukowane fotografie i pliki cyfrowe. Polecam przyczytać krótki tekst o druku.
Cena zależy od zakresu sesji, lokalizacji, ilości i formatu wybranych przez Ciebie zdjęć. Cenę orientacyjną otrzymasz przed sesją, kiedy powiesz mi jakie masz oczekiwania.


 • "Atmosfera podczas zdjęć była świetna, efekty też bardzo mi sie podobają. Polecam"
  Kinga
  Kinga
 • "Bardzo profesjonalne sesje, polecam serdecznie!"
  Tymoteusz
  Tymoteusz
 • "Fotograf godny polecenia, zdjęcia wykonywane przez profesjonalistę. Super atmosfera podczas sesji! Bardzo polecam"
  Karolina
  Karolina